Jesteśmy doświadczonymi praktykami
z hotelarską pasją

Jak przygotować ceny specjalne dla podróżujących służbowo Pracowników?
W jaki sposób zorganizować Szkolenia, Konferencje, Spotkania Integracyjne?
Jaki wybrać najbardziej odpowiedni dla nas Hotel?
Na co szczególnie zwrócić uwagę w rozmowach handlowych?
Co zrobić, aby nasz Hotel był atrakcyjny dla touroperatora, biura podróży?
Jak zdobyć biznes leisure-owy?
O czym należy pamiętać przygotowując ceny i umowy dla grup turystycznych?

Wychodząc naprzeciw tym oraz innym potrzebom stworzyliśmy markę GoHotel.
Od wielu lat jesteśmy związani z hotelarstwem, które bardzo lubimy i rozumiemy.
Z przyjemnością podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem i wiedzą.

Każdego dnia, jako cel stawiamy sobie, aby marka GoHotel kojarzyła się z obsługą Klienta na najwyższym poziomie oraz bardzo rzetelną i uczciwą współpracą z Hotelarzami.

Roman Gołębiowski

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, specjalizacja Ekonomiki Turystyki i Hotelarstwa oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania i Marketingu.

Związany z hotelarstwem od 25 lat. Pracę rozpoczął w 1997 roku w hotelu Novotel Wrocław na stanowisku ekonomisty, później jako specjalista ds. marketingu.
W latach 2001-2021 Key Account Manager Poland & Baltic States w Centralnym Biurze Sprzedaży Orbis-Accor. Od 2012 roku odpowiadał za współpracę przede wszystkim z sektorem bankowym w Polsce.

Uczestniczy w Programie „Kariera bez granic” zainicjowanym przez absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze w listopadzie 2020.
Jako praktyk dzieli się z młodzieżą swoim doświadczeniem (wykłady, zajęcia) oraz wspiera przy pisaniu prac licencjacko-magisterskich.
Od lipca 2021 prowadzi własną Firmę GoHotel Roman Gołębiowski

Elżbieta Rawa

Hotelarz, turysta od „dziecka”. Dziewczyna z Mazur. Po ukończeniu Studium Turystycznego w Szczecinie i Volkshochschule w Berlinie pilotowała małe grupy niemieckie na Mazurach. Jako kierownik biura turystycznego Aktiv Tours, przez 4 lata wprowadzała nowe programy na rynek niemiecki. Z grupą hotelową Orbis Accor związana była przez 7 lat na stanowisku Key Account Manager – Leisure – odpowiadała za rynek niemieckojęzyczny, skandynawski oraz polskich touroperatorów. Pracowała na stanowisku Dyrektora Sprzedaży ds. Rynku Turystycznego w Scandic Polen.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Studia Podyplomowe Menedżerskie. Członek Polskiej Izby Turystyki.
Obecnie Dyrektor Zarządzający w biurze Wolff Travel International Warszawa.
Miłośniczka tańca, muzyki, podróży. Interesuje się numerologią i reinkarnacją. Uważa, że świat jest piękny a ludzie są dobrzy.

Dorota Krassowska

Przygodę z turystyką rozpoczęła praktycznie w szkole podstawowej, kiedy to jej ulubionym przedmiotem okazała się geografia. Jedna z pierwszych podróży zagranicznych to półroczny wyjazd do Holandii, który okazał się potwierdzeniem zamiłowań do obcych kultur. W turystyce ponad 25 lat, karierę zaczynała jako pilot wycieczek zagranicznych. Współtworzyła Warszawską Izbę Turystyki. Od 1994 roku rozpoczęła pracę w biurze podróży Varsovia Tours. Kolejnym krokiem zawodowym było przejście do największej grupy hotelowej w Europie Orbis/ Accor Poland. Przez 18 lat była na stanowisku Key Account Manager – Leisure. Współpracowała z ponad 80 hotelami sieci oraz klientami krajowymi i zagranicznymi. Zarządzała kluczowymi klientami z różnych rynków, począwszy od krajów europejskich, poprzez Bliski Wschód, Azję łącznie z Japonią, a kończąc na rynkach amerykańskich i australijskich.
Kocha podróże bliskie i dalekie. Każdą wolną chwilę spędza w swoim kwiatowym ogrodzie z dobrą książką.

Radek Kuciapiński

W branży od 15 lat, pierwsze kroki w hotelarstwie stawiał jako pracownik recepcji w hotelu Orbis Wrocław.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Turystyka i Rekreacja.
W latach 2012-2018 Koordynator ds. sprzedaży w hotelu Orbis Wrocław, Ibis Styles Wrocław oraz Novotel & Ibis Wrocław Centrum, odpowiedzialny za sprzedaż proaktywną.
Od 2019 Regionalny Account Manager Centralnego Biura Sprzedaży Orbis – Accor, pracował bezpośrednio z największymi Klientami z segmentu biznesowego w Polsce oraz Krajach Nadbałtyckich.

Współzałożyciel marki GoHotel Roman Gołębiowski Radosław Kuciapiński
Prywatnie pasjonat sportu, szczególnie dyscyplin wytrzymałościowych takich jak kolarstwo szosowe, górskie, triathlon oraz siatkówka.

Skontaktuj się z nami

Służymy pomocą i informacjami - zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji

Roman Gołębiowski

tel. + 48 502 198 044 
roman.golebiowski@gohotel.com.pl

Elżbieta Rawa

tel. +48 539 917 712
elzbieta.rawa@gohotel.com.pl

Dorota Krassowska

tel. +48 502 198 001
dorota.krassowska@gohotel.com.pl

Radek Kuciapiński

tel. + 48 609 502 383
radoslaw.kuciapinski@gohotel.com.pl